znak FO.jpg
www.semainfotbal.webgarden.cz

Vítejte na oficiálních stránkách Fotbalového oddílu Tělovýchovné jednoty SEMANÍN, z.s.

Oddílu fotbalu vesnické sportovní organizace samostatné obce SEMANÍN

Česká republika (CZE), Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí

Halový fotbalový turnaj mladších přípravek (sobota 11.2.2012)

V sobotu 1.2.2012 se zúčastnilo naše družstvo mladší přípravky halového turnaje v České Třebové ve sportovní hale ZŠ Nádražní, který uspořádal fotbalový oddíl FK Česká Třebová, konkrétně jeho vedení družstva přípravky 2004, kteří v minulé sezóně hájili naše barvy.

Za účasti 4 týmů nastoupilo naše družstvo v pěti utkáních, což byl pro naše nejmenší docela zápřah, vždyť v zimě s tréninky teprve začínají.

 

…..Jejich počínání zhodnotil hlavní trenér družstva L.Řehák ml :

FK Č.Třebová 2005 : TJ Semanín  0:0

Na úvod turnaje odehrál Semanín remízový zápas s Č.Třebovou 2005. Ze začátku jsme se rozkoukávali, trochu nám to klouzalo a bojíme se vystřelit na bránu. Koukáme, jak je hala veliká a chybí nám zkušenosti z podobného turnaje. I tak máme ve hře lehce navrch, ale je potřeba se víc zapojovat do hry, natrénovat bránění a házení autů, stejně tak jako přechod do útoku. Zbytečně moc běháme kolem sebe a málo hrajeme s míčem, no nic jdeme bojovat dál !

FK Česká Třebová 2004 : TJ Semanín 3:1 (naši branku dal Netušil)

Druhý zápas s Č.Třebovou 2004 přinesl milé překvapení – dali jsme gól ! F.Synek vystřelil přes celé hřiště a J.Netušil si pěkně balón zpracoval a dal gól k tyčce, snížil tak na 1:3. Překvapení bylo v tom, že  si kluci (a děvče) začali trochu nahrávat a proti silnějšímu, zkušenějšímu i lepšímu soupeři jsme se občas dostali i do kombinace a dokázali jsme někdy i podržet míč na našich nohách. To si zaslouží pochvalu, moc děkuju !

TJ Semanín : So. Libchavy 0:5

Třetí zápas Libchavy. Trochu jsme měli z tohoto duelu obavy, každý asi tuší proč. Poslední roky slýcháme, jak to v Libchavách s dětmi dělají.. mají hodně dětí, fotbalové školičky, atd., prostě Libchavy a nikdo jiný. Pro nás to opravdu začalo špatně, dostali jsme tři rychlé góly, ale pak jsme začali makat a najednou bylo vidět, že když se chce a maká , jde to i proti Libchavám. V dalším průběhu jsme dostali ještě dva góly a mě bylo našich dětí líto, protože se doopravdy snažili.

So.Libchavy : TJ Semanín 2:0

V Play off jsme se znovu utkali s Libchavami o postup do finále. Kdyby mi někdo řekl, že prohrajeme o dva góly, nebudu tomu věřit, jen je škoda, že neproměníme také nějáké šance. Všichni se snaží, ale je vidět, že i to je pořád málo, a že se ještě musíme hodně a hodně učit. My se ale nevzdáme a budeme makat.

TJ Semanín : FK Č.Třebová 2005  1:1 (na PK 1:2)

V zápase o 3.místo jsme narazili podle papírových předpokladů znovu na soupeře, se kterým jsme turnaj zahajovali. Hrálo se nahoru – dolů, a bylo by spravedlivé, kdybychom vyhráli. Měli jsme víc ze hry, tlačili jsme co to šlo, chlapci makali. Jenže pak jsme dostali náhodný gól a já myslel, že je zle. Jenže jsme dokázali překvapivě vyrovnat a tak se šlo na penalty. V nich se ukázalo, co je to mít dobré nervy. Ze tří pokusů jsme dali jen jednou, kdežto soupeř dvě a tak jsme skončili až na 4.místě.

 

Za tento turnaj musím všem klukům a děvčeti moc a moc poděkovat a kdo tam byl bude se mnou určitě souhlasit. Věřte mi, že ostatní celky mají ve svých klubech o hodně lepší zázemí a podmínky. Jako trenér bych se na to neměl vymlouvat a ani nevymlouvám. Faktem je, že je na dětech i teď v zimě strašně znát např. to v jak velké tělocvičně (hale) můžeš trénovat, jak často, a s jakým počtem dětí, a to jsme u nás oproti ostatním skutečně chudými příbuznými. I proto bychom chtěli všechny poprosit o pomoc s hledáním nových hráčů i hráček ročníků 2005 až 2003 ze Semanína i z blízkého okolí. Za jakoukoliv pomoc, nebo typ předem moc děkujeme, je nás, tedy dětí do fotbalu v Semaníně málo. A na úplný závěr oceňuji snahu a pomoc rodičů našich svěřenců.

Za dobrou spolupráci a trpělivost děkují trenéři L.Řehák ml, M.Šimek a vedoucí družstva T.Čuhel.

 

Ostatní výsledky turnaje: Č.T.2004 : Libchavy 2:1, Č.T.2005 : Libchavy 0:7, Č.T 2004 : Č.T.2005 8:0, 2.semifinále Č.T.2004 : Č.T.2005 4:0, finále Č.T.2004 : Libchavy 3:1

Pořadí turnaje: 1. FK Č.Třebová 2004,

                         2. So.Libchavy

                         3. FK Č.Třebová 2005

                         4. TJ SEMANÍN

Pá 17. únor 2012, 13:14:35 CET
sviha2@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one