semanin_logo_800pi_truecolorTělovýchovná jednota SEMANÍN, z.s.

    Fotbalový oddíl 

Mladší přípravka 2012/2013

Mistrovské turnaje mladší přípravky Jaro 2013:
turnaj den Dat. Zač. Domácí klub - Soupeři
1 So 20.4 9:00 Sopotnice - SEMANÍN, Ústí n.O., Sruby ............2.místo /3
2 So 27.4 9:00 VOLNO SEMANÍN
3 Ne 5.5 9:00 SEMANÍN - (Č.Třebová), Libchavy, Zámrsk......3.místo /3
4 So 11.5 9:00 Králíky-Č.Voda- SEMANÍN, Verměřovice, Luková....3.místo /4
5 So 18.5 9:00 Luková - SEMANÍN, Sopotnice, Jiskra 2008...2.místo/4
6 So 25.5 9:00 Zámrsk - SEMANÍN, Sruby, Choceň
7 Ne 2.6 9:00 SEMANÍN - Řetová, Libchavy, Sopotnice
8 So 8.6 9:00 Sopotnice - SEMANÍN, Luková, Kerhartice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SOUPISKA družstva pro jaro 2013:
URBÁNKOVÁ Veronika
CÁSKOVÁ Jitka
PEŠINA Daniel
URBÁNEK Jan
FILIPI Radek
KOUDELKA Adam
NETUŠIL Jiří
TESAŘ Dominik
SLÁDEČEK Dominik
DUŠEK David
POSPÍŠIL Matěj
URBAN Šimon
trenéři : Ladislav ŘEHÁK, Tomáš ČUHEL, Jiří NETUŠIL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18.5.2013 = turnaj mladší přípravky (pořadatel Luková)

Semanín, sestava: Filipi Radek,Koudelka Adam,Urbánek Jan, Netušil Jiří, Sládeček Dominik,Pospíšil Matěj, Dušek David,Urbánková Veronika(K)

Naše výsledky:
LUKOVÁ : SEMANÍN 0:5 (naše branky:Sládeček,Netušil,Urbánek 2)
SEMANÍN : SOPOTNICE 4:1 (naše banky: Sládeček,Netušil, Dušek, Urbánek)
JISKRA 2008 : SEMANÍN 3:3 (naše branky: Sládeček,Netušil, Urbánek), na PK 8:7
Pořadí:
1. JISKRA 2008
2. SEMANÍN
3. SOPOTNICE
4. LUKOVÁ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.5.2013 = Turnaj mladší přípravky v Červené Vodě (pořadatel Jiskra 2008)

Sestava TJ Semanín: Filipi Radek - Koudelka Adam,Urbánek Jan - Netušil Jiří,Sladeček Dominik ,Urbánková Veronika - Dušek David,Pospíšil Matěj.

Naše výsledky:
Jiskra 2008 - Semanín 4:1 (branka: Koudelka)
Luková - Semanín 0:8 (branky: 3x Netušil Jiří,2x Sládeček Dominik,Dušek David,Urbánková Veronika, Urbánek Jan)
Verměřovice - Semanín 7:4 (naše branky:Netušil Jiří, Sladeček Dominik, Pospíšil Matěj, Koudelka Adam)

Na turnaji jsme skončili celkově 3 za domácí Jiskrou 2008 a Verměřovicemi, 4. skončila Luková

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.4.2013 = turnaj mladší přípravky v Sopotnici (pořadatel Sopotnice)

Výsledky:
TJ Semanín : Ji.Ústí nad Orlicí B 5:5 (naše branky 3x Sládeček, Netušil, vlastní) na PK 7:6
TJ Semanín : Sopotnice 3:6 (naše branky 2x Netušil, Synek)
Sopotnice : Ústí n.O. 8:3

Na turnaj oproti původnímu losování nepřijelo družstvo Srubů. Náš tým obsadil 2.místo za notně posílenými domácími, před Ústím n.Orlicí.
8.9  v Sopotnici   = 4.místo / 4

15.9 v Červené Vodě (Králíky)   = 2.místo / 4

22.9 v České Třebové = 3.místo / 5

30.9 v SEMANÍNĚ = 3.místo / 4

6.10 v Žamberku

13.10 v Zámrsku

21.10 v SEMANÍNĚ

27.10 v Sopotnici

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one