semanin_logo_800pi_truecolorTělovýchovná jednota SEMANÍN, z.s.

    Fotbalový oddíl 

Mladší přípravka 2013/2014

mistrovský turnaj přípravky v Tatenici (podzim 2013)
mistrovský turnaj přípravky v Tatenici (podzim 2013)
Rozlosování turnajů  OP na jaře 2014:
So 19.4  9:00  8:00 SEMANÍN - Choceň, Lanškroun 
.....................1.místo
Ne 27.4  9:00  8:00 Tatenice    - SEMANÍN, Lanškroun
..................... 2.místo
Ne   4.5  9:00  8:00 Lanškroun - SEMANÍN, Řetová, Verměřovice
..................... 2.místo
Ne 18.5  9:00 7:30  Jiskra (Králíky)- SEMANÍN, Lanškroun
So 24.5  9:00 8:00  SEMANÍN  - Lanškroun.,Němčice, Ústí n.O.
..................... 3.místo
So 31.5  9:00 8:00  Lanškroun  - SEMANÍN, Jiskra 2008
So   7.6  9:00 7:30  Jiskra (Králíky)- SEMANÍN, Lanškroun, Němčice
So 14.6  9:00 7:45  Žamberk    - SEMANÍN, Jiskra 2008, Ústí n.O.
Termín na víkend 8.- 11.5.2014 KM OFS neobsazovala z důvodu prodlouženého víkendu pro rodiče (možnost plánování volna pro děti).
Změny jsou vyhrazeny !!!

===============================================================
5.turnaj OP mladší přípravky (Semanín 24.5.2014) 
Po delší 14 denní pauze se přípravka představila na domácím hřišti a hrála tentokrát s velmi silnými soupeři. Nakonec z toho bylo 3.místo, když nám postupem času v úzkém hráčském kádru docházeli síly.
Sestava: Filipi, Koudelka, Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Výsledky:
Semanín : Němčie 6:0 (4:0) - /naše branky: Netušil 4x, Horváth, Sládeček /
Semanín : Ústí n. Orlicí 3:8 (3:3)- / naše branky Netušil, Sládeček, Horváth /
Semanín : Lanškroun 5:7 (3:4)- / naše branky: Netušil 2x, Sládeček 2x, Horváth/
Ostatní výsledky turnaje: Ústí : Lanškroun 8:9 (PK), Němčice : Lanškroun 3:4, Ústí : Němčice 5:3.
Pořadí:
1.Lanškroun
2. Ústí n. Orlicí
3.SEMANÍN
4.Němčice
==========================================================================
3.turnaj OP mladší
přípravky
(Lanškroun
, neděle 4.5.2014)
 
I ve třetím turnaji OP, tentokrát v Lanškrouně o 4 účastnících, získalo naše družstvo výborné 2.místo.
Sestava: Filipi,Koudelka,Netušil,Sládeček,Horváth,Dušek,Miko,Pospíšil
Výsledky:
Semanín : Lanškroun 4:6 (naše branky- 2x Sládeček, 2x Netušil)
Semanín : Řetová   8:3 (naše branky- 6x Netušil, Sládeček, Horváth)
Semanín : Verměřovice 9:0 (naše branky- 4x Netušil, 3x Sládeček, 2x Horváth)
Ostatní výsledky turnaje: Řetová:Verměřovice 16-0, Lanškroun: Řetová 9-2, Lanškroun:Verměřovice 16-2.
Pořadí: 1. Lanškroun
            2. SEMANÍN
            3. Řetová
            4. Verměřovice
===============================================================

2.turnaj OP mladších přípravek (neděle 27.4.2014 v Tatenici)
Ve svém druhém jarním vystoupení získali naši mladí 2.místo.
V sestavě: Filipi, Koudelka, Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Po výsledcích:
Semanín : Tatenice  12 : 5 (naše branky: 5x Netušil, 3x Dušek, 3x Sládeček, Horváth)
Semanín : Lanškroun  2 : 8 (naše branky: Netušil, Sládeček)
Tatenice : Lanškroun  1 : 6
Pořadí: 1.Lanškroun
             2. SEMANÍN
             3.Tatenice

================================================================
1.turnaj OP mladších přípravek
(sobota 19.4.2014 v Semaníně)
Výsledky: Semanín : Choceň 3:2 po Pk (2:2) naše branky: Netušil Sládeček, PK Netušil, Horváth)
                 Semanín : Lanškroun 4:3 (naše branky: Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek)

                 Lanškroun : Choceň 4:3
Naše sestava: Filipi, Netušil, Koudelka, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Pořadí:
1.SEMANÍN
2.Lanškroun
3.Choceň
1.místo v prvním jarním turnaji potěšilo na domácí půdě všechny příznivce a rodiče.

===============================================================================

ORLIMEX CUP 2014

Fotbalový turnaj mladších přípravek v Ústí nad Orlicí (sobota 5.4.2014) 
14 dní před zahájením soutěžních turnajů v rámci OP sehrála naše mladší přípravka větší turnaj na stadionu divizní Jiskry Ústí nad Orlicí.
Naše družstvo odjelo na tento turnaj v nových reprezentačních bundách, jako jediný pozvaný vesnický celek v poli 12 družstev. Bohužel jsme na poslední chvíli přišli o nemocného Netušila a stávkujícího Duška a tak jsme byli již před prvním střetnutím značně oslabení. I přes úzký hráčský kádr naše družstvo ve všech zápasech bojovalo a týmům z vyspělých fotbalových měst našeho i hradeckého kraje bylo vyrovnaným soupeřem. Síly však postupně docházely. I přes konečný výsledek patří našim chlapcům pochvala za dobrou reprezentaci klubu. 
Výsledky v základní skupině:
Semanín : MFK Chrudim A          0:9
Semanín : Jiskra Ústí n.Orlicí       1:3
Semanín : Agria Choceň                0:4
Semanín : SK Lázně Bohdaneč A 1:2
Semanín : Baník Vamberk             0:3 
Výsledky ve skupině o pořadí:
Semanín : Baník Vamberk             0:3
Semanín : SK Lázně Bohdaneč A 1:2
Semanín : SK Vysoké Mýto          0:6
Semanín : FK Česká Třebová        1:5
Semanín : SK Lázně Bohdaneč B  2:2
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZLOSOVÁNÍ, podzim 2013: 
den, datum, Domácí klub, Soupeři 
1 So 7.9        Tatenice: SEMANÍN, Luková, Němčice ...1.místo
2 So 14.9  SEMANÍN  volno 
3 So 21.9   Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Lanškroun /turnaj se bude hrát v N.T. /
4 So 28.9  SEMANÍN: Tatenice, Jiskra2008 ,  Žamberk ...1.místo
5 So 5.10  SEMANÍN: Lanškroun., Luková, Choceň  ...  1.místo 
6 So 12.10 Tatenice:  SEMANÍN, Lanškroun, Jiskra 2008 ... 1.místo
7 So 19.10 SEMANÍN volno 
8 So 26.10 Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Žamberk... 1.místo 
3 Út 15.10 Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Lanškroun...2.místo

Mistrovský turnaj OP v Němčicíchc (26.10.2013):
Tatenice-Semanín  0-11 (0:5)  branky: Urbánek, Netušil 6x,Dušek,Sládeček 3x
Semanín-Němčice  5-3  (2:1)  branky: Netušil 2x,Sládeček 2x,Urbánek
Žamberk-Semanín  2-10 (1-5) branky: Netušil 6x,Sládeček 3x,Dušek
Pořadí:
1)SEMANÍN      9
2)ŽAMBERK    6
3)NĚMČICE     3
4)TATENICE    0
Sestava: Filipi,Koudelka,Netušil,Sládeček,Pospíšil,Urbánek,Dušek

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Němčicích v náhradním termínu (15.10.2013. 2.místo za vítězným Lanškrounem.

6.mistrovský turnaj mladší přípravky, tentokrát v Tatenici (12.10.2013). A stále na vítězné notě, protože naši mladí zatím ještě neprohráli ani jeden zápas.

5.10.2013= 5.mistrovský turnaj mladší přípravky a podruhé v řadě na domácím stadionu a opět vítězné tažení naší mládeže.

28.9.2013= 4.mistrovský turnaj mladší přípravky v Semaníně. Naše družstvo ve svém druhém vystoupení a poprvé před domácí kulisou nedalo svým soupeřům šanci a opět turnaj vyhrálo. Semanín:Žamberk 7:1, Semanín:Jiskra 2008 10:0, Semanín:Tatenice 12:0...další výsledky turnaje: Tatenice:Jiskra 2:7, Tatenice:Žamberk 1:13, Žamberk:Jiskra 7:0.

Mistrovský turnaj OP - Tatenice (sobota 7.9.2013) :
Sestava:  Filipi Radek, Koudelka Adam, Horvath Michal, Urbánek Jan, Netušil Jiří, Pospíšil Matěj, Agwa Paul, Sládeček Dominik.
Naše výsledky:
Semanín -  Němčice  7 : 0   (branky: Netušil  3x,Sládeček 2x,Urbánek)
Semanín  - Luková     4 : 0   (branky: Netušil 2x,Horváth,Sládeček)
Semanín  -  Tatenice 12: 0   (branky: Netušil 3x, Koudelka,Horváth 3x,Sládeček 2x,Urbánek 2x,Pospíšil)
Pořadí na turnaji:
1.Semanín 9
2.Luková    6
3.Němčice 2
4.Tatenice  1



 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one